İş Yeri ve Ofis Taşımacılığı

Taşınmak başlı başına stresli ve çok zor bir olaydır. Taşınacak ofisin yeni yerinin tesbitinin ardından bunca zaman kurulmuş olan bir yerleşik düzenin bozulması fikri işleri daha da içinden çıkılmaz hale getirmektedir. En zor kısmı da eşyaların toplanması, zarar görmeyecek şekilde toplanması ve paketlenmesidir. Genellikle kendi yaptığınız ambalaj işlemi büyük kayıplara sebep olmaktadır. Bu durumda profesyonellerle çalışmak yapılacak en doğru iştir. Ofis taşımada paketleme hizmeti günümüzde birçok firma tarafından verilmektedir.

Oisinizdeki eşyaları taşıma sürecine start vermeden evvel tecrübeli personelimiz, demontelerini ve sonrasında sarma aşamalarını yerine getirmektedir.

Taşınacak eşyaların sarılması işlemine ciddi değer gösteren şirketimiz muhakkak bütün eşya ve malzemenizi sargılamaktadır. Nedeni ise sargılama uygulaması yoksa nakledilen eşya ve malzemelerin ziyan görme ihtimali malumdur. Eşyaların paketlenmesi hizmetleri eşya ve malzemelerin ziyan görmeleri olanağını genellikle gidermektedir. Taşınacak eşyaların sarılması operasyonunun tamamlanmasından hemen sonra tüm eşyalar itinalı bir biçimde nakliyat kamyonuna yerleştirilir.

Ofis taşımada paketleme hizmeti taşınan kişilerin hayatını kolaylaştırır nitelikte bir iştir. Eşyalarınız ofisinize gelen, bu işin profesyoneli firma çalışanlarımız tarafından tek tek uygun şekilde paketlenmektedir. Bu nedenle her bir eşyanız güvenle, zarar görmeden taşınmaktadır.

Ofis taşımada paketleme hizmeti veren firmamız eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Ofisinizin eşyaları paketleyip taşımak dışında aynı zamanda bu eşyaların açılması evresinde de hizmet vermektedir. Ancak bu sigorta kapsamının belli koşulları vardır. Sigorta; Ofis taşımada paketleme hizmetinde firma personelimizin bizzat paketlediği eşyaları kapsamaktadır. Sizin çabuk bitsin diye paketlemek istediğiniz eşyalarda oluşabilecek hasarlar bu sigorta kapsamının dışında kalmaktadır.

Yorum yaz

ŞİMDİ ARA